• denize arap mı düşse kurtarırsın kürt mü

  60.
  Başlığı açan kisi gibi ırkçılarsa, insanları etnik kökenleri uzerinden tanimliyorlarsa bence bunuda itelim denize ucu birden boğulsun gitsin! Bosuna oksijen israfı.
  ... kararsiz smiley
 • lc waikiki

  781.
  Mağazalarında kullandıkları o iğrenç oda parfümü kivamindaki koku o kadar kotu ki mağazalarına giremiyorum bile. Ben burda calisan kisi olsam ciğerlere zarar verdigi gerekçesiyle dava acar uygulamayı durdurtmaya çalışırdım. Ama zaten iki kuruş para veriyorlar birde bununla mı uğraşacağım diyor olabilirsiniz. Haklısınız ne diyelim.
  -2 ... kararsiz smiley
 • sevgiliyle şömine başında şalgam suyu içmek

  5.
  Canları istemistir, icmislerdir. Oturdukları yerden ahkam kesen sekilci fakat hayallerindeki sekle bir türlü kavusamayan insanların dediklerine kulak asmayarak ne kadar akıllı olduklarını bir kez daha ispat etmişlerdir. Afiyet olsundur. Yarasindir.
  ... kararsiz smiley
 • popüler olmak için siyaseti kullanan sanatçı

  5.
  Biri Tuğçe Kazaz ve Niran Ünsal'in tanımını yapmak istedi sanırım ama hata var. Bunların ikisi de dini kullanıyor ama sanatçı değiller ne yazık ki.
  4 ... kararsiz smiley
 • zuhal topal la ya çıkıp zuhal topal a talip olmak

  1.
  Akıllı adam ama bildigim kadarıyla o guzel kadın evli.
  ... kararsiz smiley
 • neden ben diye soran kız

  46.
  Iltifat özürlü bir adamla beraberse boyle sorular sorarak kendini duygusal yonden tatmin etmeye calisiyor da olabilir. Hemen kinanmamalidir.
  ... kararsiz smiley
 • ayda 10000 tl maaşa hayır demek

  3.
  Yaptıgı ise gore değişir. Adam spesifik bir alanda kalifiye bir elemandir. Onemli bir sektörde boy göstermektedir yada gösterecektir. O halde tabiki bu maaşa hayır der. Sistemde herkesin onu açıktır ama herkes eşit değildir. Eşitsizlik konusu da hemen negatif olarak algilanmamalidir. Yurt disinda yada yurt icinde iyi bir üniversitenin yine iyi bir bölümünde okumuş adamla sırf o ilin ekonomisi hareketlensin diye açılan antin kuntin üniversitelerin her yıl binlerce mezun veren bölümlerinden birinden mezun olmus adam bir değildir gencler. Bunu bir anlasak iyi olur.
  1 ... kararsiz smiley
 • hesap gelince tuvalete giden kız

  11.
  Ne yapıyorsa yapıyordur. Ne etti size bu kızlar. Cebinde paran yoksa mekana ne halt etmeye gittin. Gittiysen hesabida ödemeyi goze alacaksın ve bunu sorgulamayacaksin guzel kardeşim.

  Edit: butun fakirtler eksilemis :) hala aynı fikirdeyim. Hem paran olmasın hemde kızla mekan mekan dolaş. Sonrada kız tuvalete gitti hede hodo. Bırakın bu işleri gidin çalışın. Bunu konu ediyorsanız kız sizin neyinize. Bir hesabı ödediği icin bu kadar iclenen adamdan yar olmaz kızlar. Takılmayın boyle tiplerle de bari arkanızdan laf etmesinler.
  3 -5 ... kararsiz smiley
 • zuhal topal

  306.
  Sevimli kadın. Her isin bir gereği var. Hakkında yapılan eleştirileri son derece gereksiz buluyorum. Gülüşü yeter.
  1 -6 ... kararsiz smiley
 • bir insanın kalitesiz olduğunu gösteren detaylar

  8.
  Durmaksizin kendini övmesi, satır aralarından fışkıran gorgusuzlugu. Özgüven ayrı kompleks ayrı birsey sonuçta.
  2 ... kararsiz smiley
 • çocuk nasıl sevilir

  2.
  Gidisindan opulur, yanakları sıkılır, kucaktayken popisine vurulur, ayakları isirilir. Oyle agucuk falan diye cocuk sevilmez. Boyle sevilir.
  4 -1 ... kararsiz smiley
 • islamda flört etmek haramdır

  30.
  O yuzden aciliyetle imam nikahı kıyılmalı. Sonrasinda nede olsa nikahliyiz diye düşünen genc bireylerimiz her haltı yiyorlar. Eger bir ayrılık gerçekleşirse vay anam vay. Gitti kız. (Oyle zihniyete boyle sonuc). Cok var bunlardan.
  ... kararsiz smiley
 • evde fıstık gibi hatun varken halı sahaya gitmek

  1.
  Hayatın sadece hatun ve sexten ibaret olmadıgının kanıtıdır. Normaldir. Olması gerekendir.
  6 -1 ... kararsiz smiley
 • ırkçı zekası vs tost makinesi

  97.
  O değilde simdi tamda bu saatte soyle guzel pişirilmiş bol kasarli kavurmali bir tost olsa... Canım nasıl istedi anlatamam:( olmaz olsun boyle başlık !
  1 ... kararsiz smiley
 • mantıklı düşünmenin yolları

  4.
  Etrafında aklı basında, vakur duruslu insanlar barındırmak bunun temel şartlarından birisidir.
  ... kararsiz smiley
 • eskiden buralar bizimmiş dedem satmış yemiş

  19.
  Oyle bir dede varsa şayet akıl küpü bir adammış. Hayatı boyunca çalışıp kazanıp biriktiren benden sonrakilere kalsın diye düşünmekten ortalama bir hayat dahi süremeden gocup giden ve arkasından bir dua bile okunmayan insanlara sahit oldu bu gözler. Mezar desen bir tası bile yok oyle otların icinde. Ne oldu simdi bu iki profilden hangisi daha akıllı siz karar verin. Şahsen malim mülküm olsa belli bir yastan sonra satar savar dunya turuna falan cikardim. Ben nasıl kazandiysam benden sonrakilerde aynen oyle kazansın diye düşünürdum.
  ... kararsiz smiley
 • anlatım bozuklukları

  34.
  Geri iade favorim. ;)
  ... kararsiz smiley
 • burçların değişmesi

  82.
  Yıllardır bitmeyen muhabbet. NASA'nin ısı gücü yok burçlarla ilgili aciklama yapacak. Tam bir sazan avı.
  ... kararsiz smiley
 • kız çocukları cehennem kadar risktir

  21.
  Peygamber efendimizin de kızları vardı. Islamın peygamberide mı riskteydi o halde. Cahiliye devrinin 2000'li yıllardaki temsilcisi gibisiniz adeta. Kız cocuk sahiplerini bilemem de yaptığınız bu yorumlarla obur dünyada hangi tarafta olacağınızı Allah bilir!
  1 -2 ... kararsiz smiley
 • türkiye tarihinin en saçma dizisi

  35.
  En iyi olanları yazalım
  1-Rahmetli Meral Okay'in kaleminden ve kurgusundan çıkan tum diziler.
  2- Cemberimde Gül Oya
  3- yedi numara
  4- tabiki Leyla ile Mecnun
  Bunların disinda kalan tum diziler bu başlıkla oluşturulmaya calisan kategoriye girer şahsi kanaatimce.
  9 -3 ... kararsiz smiley
 • yeni şeyler getiriyorum