• özel mesaja cevap vermeyen bayan yazar

  23.
  Senle mı uğraşacaktı?
  1 -1 ... kararsiz smiley
 • kurtuluş savaşı nın düzmece olma ihtimali

  11.
  Yine gelmis oturduğu yerden tespit kasan akıl yoksunlari. Turk kaynaklarına güvenmiyorsan git soyunun dayandığı dusman kaynaklarını oku. Ama oku olur mu?
  4 ... kararsiz smiley
 • sevilen kızın günden güne guzellesmesi

  1.
  Ne kadar anlam yüklüyorsunuz bası seylere. Illa sevdiğiniz kız size abi mı desin? Bunu mu bekliyorsunuz? Ne demişler seviyorsan git konus. Ne olacak sonunda. Belki evet der. Peki hayır derse ne olur? Zaten seninle degildi. Sonuc yine değişmez. Oturup kız bir baskasına gidecek diye beklemek tuhaf sey. Içinizde ne yasıyorsunuz anlamıyorum.
  1 ... kararsiz smiley
 • süper karizma olmak ama boyu kısa olmak

  9.
  Su boy cokta onemli degil diyenlerin hastasiyim. Kimse kusura bakmasın karizma adam bir mekana girdiğinde once boyuyla posuyla dikkat ceker. Ne yapacaksın kısa boylu adamı biblo mu bu? Cebinde mı taşıyacaksın?
  2 -2 ... kararsiz smiley
 • aöf okumayı kolay zanneden mal

  33.
  E cunku kolay.
  ... kararsiz smiley
 • kitap okumak zaman israfıdır

  3.
  dedi sığır adam...
  3 ... kararsiz smiley
 • evrende bir kum tanesinden bile küçük olmamız

  2.
  Birde kendimizi daimi bir kum tanesi sanmamız var ki esas idrak edilmesi gereken bu bence.
  2 ... kararsiz smiley
 • diş ağrısına en iyi gelen hap

  27.
  En iyisi evde boyle durumlar icin morfin bulundurmak. Basarsın iğneyi oh mis. Sonra ararsın iki tane majezik. Uyuşukluk gecene kadar agri da tarih olur.
  Bunların hiçbiri yok mu? O halde rakı. Kesin çözüm. Biraz dişe koyulur pamukla. Biraz içilir. Sonra mis gibi uyunur. Super.
  ... kararsiz smiley
 • akşam karınıza mı sevgilinize mi gitmeli sorunsalı

  9.
  Giderken yolda araba çarpmasını diliyoruz arkadasa.
  4 ... kararsiz smiley
 • kahraman tazeoğlu

  342.
  Bu adamın (bakın yazar demiyorum adam diyorum) bir kitabı gecti elime okudum. Adını bile hatırlamıyorum ama kanser oldigunu sanarak sevdiği kızı (kız aynı zamanda fakir fakat akıllı) Almanya'dan gelmiş zengin komşu oğluna bırakıp giden bir malı anlatıyordu. Megerse filmlermi karışmış yanlis teşhis mı konmuş neymis. Sonra geri donuyor kız evlenmiş falan. Ben başladığım kitabı prensiben yarım bırakmam. O yuzden okumuştum sonuna kadar. Kitap yazmanın altın kuralı once okumaktir. Yattığın yerde iki tane afilli soz bulup bunu bir metnin icinde kullanmalıyım derken aptalca bir kurgu çıkmış ortaya. Hayatımda hic bu kadar basit cumle yapılı bir kitap okumamıştım. Ilkokul öğrencisi bile daha iyi kitap cümlesi kurar. Tum bunlardan dolayı kendisi icin kitap yazmanın buyuk cüret oldugunu söylemek isterim. Kendisi bulduğu sözleri bir blog acsın ordan paylaşsın olmadı facebook, Twitter falan kullansın. Kitap Kahraman tazeoglu icin cok buyuk lokma cok!
  3 ... kararsiz smiley
 • 500 trilyon verseler annenizi döver misiniz

  42.
  Hayır. Evet diyenler nasıl kiyabileceklerini düşünüyorlar anlamak guc.
  Edit: eksileyen arkadaslara (arkadas demeye dilim varmıyor ama neyse) annelerinden uzakta uzuuun bir zaman geçirmelerini dilerim. Hemde sadece bir bayramda degil bayramlar bayramlar boyunca. Hakediyor beyinsizler. Anneye el kalkmaz yazinca eksileyen haysiyetsiz bir onur yoksunudur. Tartışmaya dahi gerek yoktur.
  2 -1 ... kararsiz smiley
 • ne yapsam da üzülmem geçmemek

  2.
  Yani burası bir sozluk ama boylede olmaz. Azıcık dil bilin, cumle kurmayı öğrenin. Bu nedir boyle ya? Ilgi çekmeye calisiyorsun? Şirin mı gözüktüğünü sanıyorsun? Birde senin gibilerden o kadar cok varki. Acmayın kardeşim başlık falan acmayın! Sözlükten soğutuyorsunuz resmen.
  2 ... kararsiz smiley
 • bacısının her şeyine karışan abi

  1.
  Bacisiysa karışır...
  3 -1 ... kararsiz smiley
 • seda sayan ın hala taş gibi olması

  14.
  Kadın balığa dönmuş iyice. Yüzündeki ifadeye bakarmisiniz. Makyaj oranını saymıyorum bile!
  ... kararsiz smiley
 • bayramda toplu bayram mesajı atmak

  7.
  Dunyanın en sahte olayı. Okumadan silerim. Bosuna yer kaplamasına gerek yok.
  1 ... kararsiz smiley
 • magnumun çok bozması

  4.
  Magnumu hic sevmedim. Birkaç kez yemisligim var ama. Çikolatayı sevmem ama bu ondan da ote kotu birsey. Aynı anda ağzınıza bir parça çikolata bolca seker küçük bir parça da dondurma armişsiniz hissi yaratmıyor mu Allasen.
  -1 ... kararsiz smiley
 • 5 liralık kulaklık

  6.
  Aksamın bir koru rengini bile dogru dürüst görmeden yine aynı fiyata (5 tl) seyyardan aldigim kulaklık aylardır çatır çatır çalışmaktadır efendim. Hemde oyle boğukluk falan olmadan. Karlı alışveriş diye buna derim.
  2 ... kararsiz smiley
 • kompleksli insanla arkadaşlık

  6.
  Bir kompleksli insanla sevgili olma durumu değildir...
  ... kararsiz smiley
 • nasıl artı oy alınır

  17.
  Oturup bayağı bayağı strateji kasmışlar ya daha da bisey demiyorum. Arkadas bi bırakın bu her mecrada onay alma, beğenilme arzusunu. Sozluk degil mı burası. Serbestçe ama tabi ki saygı çerçevesinde, belli ölçüler dahilinde yazdığımız yer. Sen yaz bırak begenen beğenir beğenmeyen beğenmez. Oturupta oh artı oy vermişler yada of eksilemisler diye düşünmekte ne demek? Baska derdiniz mı yok sizin yoksa psikolojiniz mı bozuk. Bunun baska turde açıklaması olamazda o bakımdan. Cok sacma.
  1 -1 ... kararsiz smiley
 • gece gece mantı açan anne

  37.
  Ohh yaaaaa iste bu!
  ... kararsiz smiley
 • yeni şeyler getiriyorum